FAQ

1.Ile wcześniej należy rezerwować termin?

Wszystko zależy od rodzaju zlecenia. Na sesje plenerowe, reportaże chrztu wystarczy 2 tygodnie wcześniej. Na reportaże ślubne ok 2-3 miesiące. Nie dokonuję rezerwacji na 2 lata do przodu.

2. Czy jest możliwość wykonania sesji plenerowej w weekend?

Oczywiście, ja głównie pracuję w weekendy.

3. Kto wybiera miejsce na sesję?

Jeżeli macie jakiś pomysł to oczywiście chętnie go zrealizuję. Sama również chętnie podpowiem fajne miejscówki.

4. Jak się ubrać na sesję?

Tak jak lubicie najbardziej! Radzę natomiast unikać mocnych wzorów i wybierać raczej stonowane kolory jak beż, biel, błękit. Starajcie się również nie wybiera ubrań w kolorze otoczenia, w lesie zieleń sprawi, że znikniecie 🙂 Jeżeli macie wątpliwości do wybranego stroju podeślijcie zdjęcie, chętnie doradzę.

5. Czy masz jakieś gadżety do sesji, lub sami mamy zabrać jakieś gadżety? 

Preferuję fotografię naturalną, w której to Wy i Wasze emocje stanowicie główny temat. Dlatego gadżety są  zbędne. Jedyne co Nam się może przydać to koc.

6. Czy masz jakieś kostiumy/ubrania/stylizacje do sesji? 

Nie, nie mam. Tak jak już pisałam wole jak fotografia jest naturalna, a zdecydowanie bardziej naturalnie będziecie się czuć w swoich ubraniach, niż w moim przebraniu 🙂

7. Czy fotografujesz tylko w Lublinie? Ile kosztuje dojazd? 

Reportaże wykonuję w całym województwie Lubelskim – do 100 km bez dodatkowych opłat. Sesje plenerowe głównie w Lublinie, Zamościu, Tomaszowie Lubelskiem i bliskich okolicach, jeżeli chcecie plener w innym miejscu to zwyczajnie pojedziemy Waszym samochodem bez dodatkowych opłat.

8. Kto pokrywa koszty dodatkowe sesji- bilety, pozwolenia na sesje itp? 

Takie koszty są po Waszej stronie.

9. Czy posiadasz pozwolenie na fotografowanie w kościele?

Tak posiadam taka legitymację.

10. Jak mamy pozować na sesji?

Najlepiej wcale. Mam nadziej, że szybko złapiemy wspólny język, a sesja stanie się miłym spacerem podczas którego powstaną zdjęcia. Oczywiście podpowiem Wam gdzie stanąć, gdzie jest najlepsze światło, a nawet podpowiem pozę. Nie stresujcie się, aparat nie gryzie 🙂 W przypadku sesji rodzinnych starajcie się zająć swoje dzieci tak, aby nie czuły, że sesja zdjęciowa jest przykrym obowiązkiem.

11. Co z umową? 

Umowę na sesje plenerowe pospisujemy zazwyczaj w dniu sesji. Przy umowach na wykonanie reportażu z chrztu czy też ślubu preferuję osobiste spotkanie w dogodnym dla Was terminie.

12. Ile kosztuje sesja i ile zdjęć dostaniemy?

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Oferta.

13. Kiedy dostaniemy zdjęcia?

Staram się, nie wydłużać czasu oczekiwaniu na zdjęcia. Dlatego zdjęcia z sesji plenerowych otrzymacie max 2 tygodnie po sesji. Zdjęcia z reportażu max do 30 dni. Zdjęcia otrzymacie w formie elektronicznej w galerii www oraz wybrane przez Was w formie wydruku.

MENU

Wróć
error: Materiały chronione prawami autorskimi!

Opublikuj