O Mnie

Hej,
Mam na imię Agata, a to jest miejsce, w którym pokazuję Ci efekty mojej pasji, jaką jest fotografia. Ja wiem, że stwierdzenie “fotografia z pasji” brzmi  trochę banalnie, ale jak inaczej nazwać zajęcie dla którego wstajesz wraz ze słońcem, nie śpisz bo obrabiasz zdjęcia i pomimo notorycznego zmęczenia matki polki na każde zlecenie lecisz jak na skrzydłach? To musi być miłość!
Skoro mnie odwiedziłeś to pozwól, że powiem Ci kilka słów o sobie. Z zawodu informatyk, na co dzień matka polka, z pasji fotograf – ale o tym już mówiłam. Uwielbiam jesień, grube swetry i zachody słońca. Uwielbiam też poznawać nowych ludzi i zagłębiać się w ich historię. Umawiając się do mnie na sesję, nie obawiajcie się, że nie „umiecie pozować”. Wcale nie musicie umieć, a nawet tak jest lepiej. Jako typowa gaduła, zawsze staram się rozładować napięcie i pokazać Wam, że aparat wcale nie jest taki straszny. W zdjęciach staram się zamykać wspomnienia złożone ze spontanicznych gestów i prawdziwych emocji. Głęboko wierze, że to co prawdziwe i naturalne nigdy nie wyjdzie z mody.
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zaprosicie mnie do ważnych momentów swojego życia. Z radością opowiem Wasze historie moimi zdjęciami. Nasza pamięć bywa zawodna, a momenty utrwalone na zdjęciach to pamiątka na całe życie.

Napisz do mnie, poznajmy się, z radością posłucham Twojej historii. Pracuje w województwie lubelskim, ale z radością pozwiedzam również inne województwa
Do zobaczenia!

MENU

Wróć
error: Materiały chronione prawami autorskimi!

Opublikuj